Günümüz şartlarında tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak evden eve nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu zahmetli süreç evden eve nakliye sektörünün ortaya çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur.

Yerleşimin sık ve nüfusun fazla olduğu büyükşehirlerde daha fazla nakliye sirkülasyonun olmasından dolayı bu illerimizde evden eve taşımacılık hususi bir sektör olarak kendini geliştirmiştir. Özellikle sakarya hızla büyüyen ve kentsel dönüşüm kapsamında sürekli yenilenen yerleşim yapısıyla evden eve nakliye firmaları için büyük bir hizmet alanı haline gelmiştir.

Planlanan tarihte evinize geliyor ve ekiplerimizden birisi eşyalarınızı paketlerken, diğeri de asansör sistemini kuruyor. En iyi Evden eve nakliyat her şey dahil hizmetimiz kapsamında paketleme ve ambalajlama işlemi de tarafımızdan yapılıyor. Siz, sadece özel ve değerli eşyalarınızı alıyorsunuz. Geriye kalan bütün işlemi firmamız çalışanları hallediyor.

Paketleme için özel olarak üretilen sert kolileri kullanıyoruz. Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyaların paketlerinin dış kısmına balonlu naylon sarıyoruz ve böylece dışarıdan gelen darbelerin büyük oranda önüne geçiyoruz.

Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyaları aşağıya indirme süreci başlıyor. Bu aşamada eşyalarınızın tamamı için nakliyat sigortası yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Gereken her türlü tedbiri almamıza rağmen olası olumsuzluklar yaşanması halinde, eşyalarınızın değeri bahse konu sigorta tarafından karşılanıyor. Böylece herhangi mağduriyetiniz olmuyor.

En hızlı nakliyat hizmetini vermek için teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Bu imkanların başında asansör sistemleri gelmektedir. Özel olarak geliştirilen bu sistemi, evinizin geniş bir balkonu ya da penceresine kuruyoruz. Böylece eşyalarınız dar merdiven aralıklarından değil, daha rahat bir ortamdan aracımızın yanına kadar sorunsuz olarak iniyor. Bu aşamada büyük mobilyaları demonte yapıyor ve taşınmasını mümkün hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat işi yaptığımız kamyon, kırkayak ya da benzer araçların kasalarının özel olarak tasarlandığını bilmenizi istiyoruz. Bu işlem sayesinde oluşturulan sabitleme noktaları, eşyaların araç içinde hareketsiz bir şekilde kalmasını sağlıyor ve bu da araç içindeki eşyaların zarar görme ihtimalini sıfıra indirgiyor.

Eşyalarınızı, kendi eşyalarımız olarak görüyor ve taşınma sonrasında evinizin hazır hale gelmesine de katkı veriyoruz. Ekibimizde bulunan marangoz ve tesisatçılar sayesinde taşınma sonrasında demonte halde olan mobilyalarınızı istediğiniz noktaya kuruyoruz. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerinin de montajını yapıyoruz. Bütün bunları yaparken, sizden kesinlikle ek bir ücret talep etmiyoruz. Firmamız, kaliteden ödün vermeden evden eve nakliyat uygun fiyat imkanını siz değerli müşterilerine sağlamaktadır.

Firmamızdan evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için telefondan bizi arayabilir ve her türlü soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Previous article

Call Now ButtonHemen Ara